Contact details

SIA "Kāzu Aģentūra" Bieķensalas iela 32, LV-1004, Rīga, Latvija. Phone: +371 27531155, Email:milestiba@milestiba.lv

Tuesday, 25 October 2011

Kāzu fotogrāfijas BALTĀ ZIEMĀ!

Wedding photos in white winter!

Izvēloties fotogrāfu ziemas kāzām ir būtiska fotogrāfa pieredze un profesionalitāte. Atsķirībā no vasaras nav iespējas stundām fotografēties.
Līdz šim ir bijis gods strādāt ar tādiem fotogrāfiem, kuri kāzu fotogrāfijās pat ziemas baltumā, aukstumā un sniegputenī ir izcēluši līgavas un līgavaiņa personības. 
No smeldzīga romantisma Ziemassvētku noskaņās līdz apbrīnas pilnai iekšējai brīvībai.
When choosing a photographer for a winter wedding, the photographer’s experience and professionalism is of major importance. Why? Because that is not the time to pose for hours and hours :).
Our company has had the honour to work with photographers who have highlighted the bride’s and groom’s personality even in the whiteness, coldness and snowfall of winter.


No smeldzīga romantisma Ziemassvētku noskaņās līdz apbrīnas pilnai iekšējai brīvībai.

From stinging romanticism in Christmas mood to amazing inner freedom.


Jeļena un Andrejs "Kāzu Aģentūras" vēsturē ir viens no aktīvākajiem pāriem, tāpēc šī Ziemas kāzu fotosesija mani it nemaz nepārsteidza un ceru, ka iedrošinās arī citus pārus izbaudīt Ziemas sniegtās priekšrocības kāzu dienā.
Jeļena and Andrej is one of the most active couples in the history of ‘Kāzu Aģentūra’; therefore, this winter wedding photo shoot didn’t surprise me at all and I hope it will encourage also other couples to enjoy the advantages winter offers on their wedding day.


Šīs fotogrāfijas ir tapušas dažus mēnešus pēc kāzām, taču arī kāzu dienas fotogrāfijas ir tikpat spēcīgas un gaida savu rindu pie tēmas "rudens kāzas".

These photos have been taken a few months after the wedding; nevertheless, the photos from the wedding day are as powerful and expressive, and wait in a queue for the topic ‘Autumn Wedding’.
  Jānis Ratnieks ir starptautiski atzīts fotogrāfs, kura fotogrāfijas ir redzamas arī citos šī bloga rakstiņos un klientu atsauksmēs, jo bieži esam kopā strādājuši.
Jānis Ratnieks is an internationally recognized photographer. His photos can be seen in other articles of this blog and client testimonials because we have often worked together.