Contact details

SIA "Kāzu Aģentūra" Bieķensalas iela 32, LV-1004, Rīga, Latvija. Phone: +371 27531155, Email:milestiba@milestiba.lv

Monday, 10 October 2011

Kāzas ar 35 viesiem - 30 ķīnieši un 5 latvieši.

Protams, ka vienmēr pirms kāzām ir neliels stresiņš vai viss izdosies. Šoreiz bija dubults uztraukums ik vienā plānošanas procesa brīdī, jo nebijām organizējuši kāzas ķīniešiem. Ēdināšana, mūzika un vakara vadīšana mani satrauca visvairāk. Jāpiebilst, ka šī bija no retajām reizēm, kad mēs mēs pieņēmām lēmumus par visu un vienīgais, kur iesaistījās jaunais pāris bija laulību gredzeni, ziedu noformējums un kāzu tērpi.
Dubults prieks, ka viss izdevās par 100%!


Wedding for 35 guests – 30 Chinese and 5 Latvian
Is everything going to happen as planned? Is everything going to be OK? Of course, there is a little worry before the wedding. This time the worries were doubled. We had never organized wedding for Chinese people! Catering, music and the work of the emcee were the matters that worried me most. I have to add that this was one of the rare times when we ourselves did all the decisions and the wedding rings, floral decorations and wedding outfits was only thing the couple to-be-married did.
A double joy that everything happened 100% well!
  Mūsu Latvijā pārstāvētos laulību gredzenus "Schalins Ringar" izvēlējās arī šis pāris.

The couple also chose ‘Schalins Ringar’ rings.
 

 Šī bija trešā reize, kad strādājām ar "Kūkotava", paldies par precīzo vēlmju izpildīšanu kāzu tortei.

This was the third time we cooperated with ‘Kūkotava’. Thank you for the precise fulfilment of wishes and expectations for the wedding cake.
 

 Noformējums izdevās tieši tāds, kā līgava vēlējās!

The decorations were just as the bride wanted!
 
Man bija cerība, ka Intars Busulis  ar savu enerģiju uzrunās jebkuras tautības viesi. Prieks un pārsteigums, ka jau pirmās dziesmas beigās viesis no ziedu kompozīcijas izrāva rozi un uznesa Intaram uz skatuves. 
I had a hope that Intars Busulis will use his powerful energy to communicate with people of all nationalities.  And then came joy and a surprise already after the first song – one of the guests took a rose from one of the flower decorations and went to the stage to give it to Intars.

2. Otrs patīkams pārsteigums bija, kad līgavainis ar prieku "vārtos", kāpa klinšu kāpēju sienā līgavai pēc zieda, paldies Normundam Reinbergam par tās uzlikšanu (Jaunais pāris iepazinās klinšu kāpšanas pasākumā).

The second pleasant surprise was the groom doing wall climbing to get a flower for the bride. Great thanks to Normunds Reinbergs for setting the wall! (The couple got acquainted at one of the wall climbing events)


3. Trešais pārsteigums: līgavas iedziedātās dziesmas pavadījumā pusnaktī bija grandiozs salūts!

The third surprise – a magnificent firework with the beautiful song of the bride.


Pārsteigums pie kura apraudājāmies mēs visi - ārkārtīgi skaista un mīlestības veltīta dziesma līgavainim no līgavas.

A surprise when every one of us cried was the beautiful and romantic love song by the bride dedicated to the groom.