Contact details

SIA "Kāzu Aģentūra" Bieķensalas iela 32, LV-1004, Rīga, Latvija. Phone: +371 27531155, Email:milestiba@milestiba.lv

Wednesday, 22 June 2011

Vēl tādās fantastiskās pēcsvētku sajūtās......

Copy - Paste e-pasts no klientiem kopā ar fotogrāfiju no gardās un veselīgās dāvanas!
Čau, Dacīt :)

Mēs  nupat esam atgriezušies no sava jaukā ceļojuma :) bet vēlaizvien dzīvojam svētku noskaņās :) Vēlaizvien pienāk apsveikumi un laba vēlējumi, un milzum daudz fantastisku atsauksmju par Tevis organizētajām mūsu kāzām.

Mums šī diena paliks atmiņā uz visu mūžu. Priecīgās draugu un radu sejas, tava fantastiskā komanda, brīnišķīgais laiks, ka likās, ka no laimes  pārplīsīsim.

Mēs esam laimīgi no visas sirds, ka mums bija Tādas kāzās.

Visi tie pārsteigumi, kas sekoja cits citam... tēja Jānim (viņš tieši pa ceļam man teica- cik labi būtu, ja tagad būtu tēja...) un suši un kuģītis, un radu/draugu dziesmu svētku koris.... To laikam nemaz nevar tā izstāstīt... tas ir jāpiedzīvo, lai novērtētu - cik gan ļoti liels talants tev piemīt- ka spēj nojaust, uztvert visas mūsu vēlmes un visas nianses, lai gan mums pašiem, gan viesiem- būtu milzum daudz labu, jauku atmiņu :) Jo viss, kas notika bija tāds mīlestības un sirsnības pieliets....

Pēc pasākuma  mēs abi bijām noguruši, bet laimīgi bez gala un malas.... Zini, kad ir tāda sajūta, ka no laimes gribas spiegt :)))

Visa radu/draugu saime bija sajūsmā un jau tajā pašā vakarā mēs saņēmām milzum daudz komplimentu - par pasākuma realizāciju. Viesi tiešām bija sajūsmā- šķiet par visu :))) Jo - nu ir jau nācies būt kāzās, bet nu tā, ka katrs otrais pasākuma apmekētājs personīgi nāk klāt un izsaka savu sajūsmu - par pasākumu - kā: "tādā pasākumā sen nav nācies būt, kaut kas tāds nav redzēts, tas ir tik aizskustinoši, tas it tik vienreizēji, pie Jums viss bija tik labi!!! un neatkārtojami".utt utt...........Un visi šie komplimenti - lai lido pie tevis, jo tie visi ir domāti tev un tavai super komandai - ikvienam no viņiem. Gan mīļajai un jaukajai Justīnei, gan operatoram (viņam īpašs paldies- jo Jānis šķiet vairs nebaidās no filmēšanas), Ģirtam - viņam īpašs paldies - jo šķiet nācās saskarties ar šādiem tādiem nestandarta risinājumiem... Un ļoti daudzi mums jautāja - vai Ģirts gadījumā nav mūsu draugs- kas nozīmē, ka tika sasniegta augstākā pilotāža :))) NU vienkārši- super. Gan Atim - tik nemanāmi un rūpīgi viņš visu veica, ka dažs labs bija apmulsis - kā vispār šāda organizācija ir iespējama... un bārmenis - nu tas vispār bija.. - manuprāt dažas jaunkudzes   (un ne tikai) bija viņa apburtas. Tā atmosfēra, kas valdīja tajā vakarā ir principā vārdos grūti aprakstāma.... Tas laikam ir tas kautkas lielais, ko ļoti grūti vārdos izteikt... un man radās sajūta, ka ikviens, kas tur bija - sajuta šo īpašo sajūtu...

Un dejotāji protams... mēs nudien nebijām cerējuši, ka pati Ieva savā superīgajā kleitā ienāks... šķiet- visi uz brīdi pamira.. acis mirdz..... sirsniņas dauzās.... :) Un ir sajūta, ka tiešām Ir Svētki- ar Lielo burtu.

Un DJ... tik smalki juta - kad ko un kā... ka pat mans Jānis dažu labu deju nodejoja :)))) UN par to DJ 10 ar + :))) Jo tas bija kaut kas tiešām neredzēts :))))

Un visu šo brīnumu radīji tu, un  mēs nudien būsim tavi lielākie fani - vienmēr :) Jo- manuprāt- pat sev tuviem cilvēkiem ir samērā sarežģīti uzveidot pasākumu - tādu, ka elpa aizraujas, bet tev tas ir izdeivies 1000 reižu labāk :)))  Un ne tikai mēs tā domājam. Nudien.

Un vislielākais Paldies Tev par to - ka Jānim tiešām no visas sirds patika savas kāzas. Manuprāt , tas ir lielākais kompliments ;)))

Eh.... un aptuveni šādās sajūtās mēs dzīvojam, un priecājamies, ka tik tiešām visiem kopā it viss ir izdevies -netakārtojami  lieliski.

:)))))))
Paldies Tev :)  Tu tiešām esi īsts meistars- visās šajās lietās :)))

Mīļiem sveicieniem,

Ina un Jānis





Still in the wedding thrill.......
A copy-paste e-mail from our clients, supplemented by a photo from the delicious and healthy gift!
Dear Dace,
We have just arrived from our great journey but still live in the feelings of the event. Congratulations and wishes of happiness still keep coming to us as well as fantastic feedback on the wedding you organized for us!
This day will remain in our memories for all of our life. The happy faces of friends and family, your fantastic team, the amazing weather.... we felt like bursting from happiness!
We are truly happy that we had a wedding like this.
Every surprise that followed each other..... The tea for Jānis (you know – while driving, he said to me: ’It would be so good if we had some tea!’) and the sushi, and the shuttle, and the choir of friends and relatives.... I think I can’t even express everything I felt! It has to be experienced to value the talent you have! You can guess and understand all our wishes and all the nuances to make us and the guests full of happy and good memories :). Everything that happened was full of love and sincerity...
After the event we were very exhausted but happy with no limits..... You know, when there is the feeling one wants to scream from happiness! :)
All friends and relatives were thrilled and we got a lot of compliments for the wedding organization already on the first night! The guests were really thrilled by – as it seems – everything. Because almost everyone had been to at least one wedding and THIS wedding.... everyone kept coming to us and saying something like: ‘I haven’t been to a wedding like this so long ago; something like this has never been seen before; this is so touching; this is amazing; everything is so perfect and good!’ and so on..... May all these compliments fly to you because everything is said to you and your super-team – to every one of them! To sweet Justīne, to the operator (a special thanks to him because it seems that Jānis isn’t afraid of being captured in a video anymore!) and to Ģirts (another special thanks to him because it seemed he had to deal with a few unpredicted situations... and there were many people who asked whether Ģirts is our friend – that means he had done everything perfectly :)! ).
Everything was perfect! Thanks to Atis as well – he did everything so carefully and invisibly that there were somebody very confused and couldn’t understand how everything can be organized so well... And the bartender... oh, I think there were some ladies (and not only :) ) that were charmed by him.... I think it’s called ‘the mighty IT’ that is hard to express... and I had a feeling that everyone who was there felt this peculiar feeling....
And the dancers! We hadn’t even hoped that Ieva will come in, dressed in her gorgeous dress... It seems like everyone stopped breathing for a moment... Eyes sparkle, hearts beat.... And we knew – it really is Fete with a capital letter.
The DJ felt everything and all the nuances.... Even my Jānis wanted to dance to some of the songs :) and the DJ gets A+ for that! Because that was something I had never seen before :).
And you... you created this entire miracle! And we will definitely be your greatest fans, always! Because I think that it is hard to make an event even for familiar people but you did it 1000 times better. Believe me, we are not the only ones who think like that.
And the greatest thanks to you because Jānis really enjoyed the wedding and I think it’s the greatest compliment one can have :).
Eh... these are the feelings we have these days and we are so happy that everyone did everything uniquely well!

Thank you! You really are a real master in all those things :)!
With kind regards,
Ina and Jānis