Contact details

SIA "Kāzu Aģentūra" Bieķensalas iela 32, LV-1004, Rīga, Latvija. Phone: +371 27531155, Email:milestiba@milestiba.lv

Wednesday, 25 January 2012

Visgardākā dāvaniņa viesiem / The most delicious gift for guests

Nosūtu Jums sveicienu no Ilzes Garančas:
I forward a hello from Ilze Garanča to you:
"Plīvura trifele"
"Man ir balta kleita. Un kājās milzu baltas kurpes. Tev ir kas melns un kabatā mazs puķu pušķītis. Uzcelta koka kapela, un mums ir daudz viesu. Tomass ir mācītājs, Anna tur plīvuru. Uz koka kastēm, ui, soliem, sasēdināti zvēri un lelles. Mielastā ir dzērvenes un čiepta baltā šokolāde. Mums ir septiņi gadi, un tās ir mūsu kāzas. Spēles un mīlestības sajūta, tā notverta – Plīvura trifelē. "
‘I have a white dress. And I’m wearing huge white shoes. You have something black on and a tiny flower bouquet in your pocket. We have a wooden chapel built, many guests. Tomass is the pastor, Anna holds the veil. Dolls and animals are seated on the wooden boxes, whoops!, benches. We have cranberries and pilfered white chocolate for the meal. We are seven years old, and it’s our wedding. Games and the feeling of life has been caught in the Veil truffle. ’
"Pirmā pieskāriena trifele"
No sirds priecājos par visiem, kas dzīvo dzīvi pa īstam un no sirds. Visiem, kas svin svētkus, kāzas, gaida, mīl un pasniedz otram visu to patiesāko. Šo prieku es izstāstu ar sevis radīto. Mani saldumi ir stāsts par priekiem un ilgām, atmiņām un cerībām. Katrai emocijai esmu centusies piemeklēt savu garšas noti. Ilze Garanča.
I am very glad for those who live life for real and from the bottom of their heart. For everybody, who celebrate holidays, weddings, wait, love and give each other the most truthful things. I tell this joy to everybody through my creations. My treats are a story of happiness, expectations, memories and hopes. I have tried to match my own note to every emotion. Ilze Garanča.
Piedāvājumā arī dažāda izmēra kastītes, var būt arī personalizētas.
We offer boxes of different sizes, even personalized!
Ja Tevi tāpat kā mani uzrunāja Ilzes radošā un personiskā attieksme, tad Tev noderēs:
Izmaksas kastītei ar divām konfektēm ir Ls 0.95 +PVN.  Kontakti: Tastecaps.com
If you were amused by Ilze’s creative and personal attitude, here is something useful:
Pricing for a box with two candies is 0.95 LVL + VAT. Contacts: Tastecaps.com