Contact details

SIA "Kāzu Aģentūra" Bieķensalas iela 32, LV-1004, Rīga, Latvija. Phone: +371 27531155, Email:milestiba@milestiba.lv

Tuesday, 22 February 2011

Dana and Jānis


WOW! I found feedback about me in the Latvian wedding site www.precos.lv. So sweet :) 

"Pateicoties šai aģentūrai (personīgi Dacei Miezītei) mums bija fantastiskas kāzas!! Tika izveidots scenārijs, izdomātas visādas jautras un skaistas izdarības no baznīcas līdz gulētiešanai, atrasts kāzu vadītājs, filmētājs, iznomāts busiņš, noorganizēts izbrauciens ar jahtu, pasūtīta superīga kūka, svečturi, iegravētas šampanieša glāzes, tik romantiski izdekorēts jaunlaulāto numuriņš un daudzas citas lietas, kuras visas nemaz nevarēšu nosaukt, bet viss pēc mūsu gaumes un vēlmēm. Aģentūra visu jau iepriekš saskaņoja ar viesu namu un pārējiem māksliniekiem, mums pašiem nebija absolūti nekāda stresa par plānošanu vai kādām problēmām kāzu dienā. Tika padomāts par VISU! Saņēmām arī dažādus padomus par pakalpojumiem, kurus meklējām paši.
Dienas scenārijs tiks saskaņotas ar jums pēc jūsu vēlmēm un budžeta iespējām, un noteikti būs arī kāds pārsteigums :) Liels paldies un no sirds iesaku šo rīkotāju! :)
"


'Thanks to this agency (and personally to Dace Miezīte), we had a fantastic wedding! The scenario was made, a variety of fun and beautiful activities were planned, the emcee and the camera man were found, the minibus taken on lease, a mini journey with a yacht was booked, a gorgeous cake, candlesticks and lapidary champagne glasses were ordered, as well as romantically decorated newlywed’s room and many other things I can’t even name right now! And everything was just as we had wanted it to be. The agency had matched everything with the guest house and other artists already in advance.  We didn’t have any stress about planning or any problems on the wedding day. She had thought about EVERYTHING! We received a lot of advices for services we wanted to book ourselves.
The scenario will be planned so that it would match your every wish and budget, and you will definitely have a few pleasant surprises on the special day. Thank you very much! I recommend this organizer to everyone!' ’