Contact details

SIA "Kāzu Aģentūra" Bieķensalas iela 32, LV-1004, Rīga, Latvija. Phone: +371 27531155, Email:milestiba@milestiba.lv

Tuesday, 15 July 2014

Kintijas un Jāņa kāzu stāsts JamaikāReizēm pāri vēlas salaulāties ceļojuma laikā, tāpēc jautāju uzņēmumam ar labām atsauksmēm pēc kāzu stāsta ārpus Latvijas.
Sākšu stāstu ar to, ka viss, ko pirms tam biju iedomājusies savos sapņos, ko stāstīja tūrisma aģentūras “Kolumbs” ceļojumu konsultante un ko biju apskatījusi viesnīcas mājas lapā pirms ceļojuma, bija kā viens pret vienu. Lidojums bija ērts, serviss – izcils. Viesnīcas teritorija bija ļoti skaista, apkalpošana augstākajā līmenī, restorāni, bāri, kafejnīcas – visur ar “viss iekļauts” principu. Atpūtas brīžos pie jūras apkalpojošais personāls pienesa klāt gardus kokteiļus un aicināja izmēģināt viņu tās dienas jaunumus.
Aktīvi baudījām izklaides – izbraucienus ar katamarāniem, ekskursijas, snorkelēšanu, braucienu ar stikla laivām, sērfingu un burāšanu, kā arī daivingu. Ūdens jūrā bija gaiši, gaiši zils un silts, bet arī ļoti, ļoti sāļš, no sākuma visa āda mums nedaudz kņudēja, kamēr pieradām.
Kāzu ceremonijas dienā pamodāmies ar īpašu laimes sajūtu. Kāzu ceremonija bija tieši tāda, kā manos sapņos. Pirms tam mēs varējām izvēlēties sev tīkamāko ceremonijas vietu. Mūsu laulību dienā mēs bijām vienīgais jaunais pāris, tāpēc visa uzmanība un rūpes tika veltītas vienīgi mums. Kā vēl viens bonuss mums bija fotogrāfs. Bildes bija fantastiskas!
Mēs tikām lutināti ar pasakainu laiku – saulīte staigāja pa zemes virsu, gaisā vairāk kā 30 grādi, un reizi dienā nolija silts lietiņš, kas atsvaidzināja iesilušo gaisu.
Tāds nu ir mūsu skaistais piedzīvojums Jamaikā. Iesaku visiem, kas vēlas izbaudīt kāzas eksotiskā vietā, doties uz šo pasakaino zemi – Jamaiku!
Kintija un Jānis
Ja arī Tu vēlies savas kāzas svinēt Karību jūras krastā, kādā no Indijas okeāna salām vai Vidusjūras pludmalē, tūrisma aģentūras “Kolumbs” ceļojumu eksperti izplānos un saorganizēs visu Tavā vietā http://www.kolumbs.lv/celojumi/kaazu-celojumi
"Kāzu Aģentūra" klientiem īpašs piedāvājums! Jautā savam kāzu koordinatoram!